zz

лімітована партія півонії від голландських постачальників

РЕКОМЕНДУЄМО

abasb

Гнучка система знижок

 •   -5% на покупку від 300грн
 • -10% на покупку від 500грн
 • -15% на покупку від 1000грн
 • -20% на покупку від 2000грн

abasb

Бонусна система

 • Накопичуйте бали і отримаєте
 • знижки, подарунки і призи!

abasb

ГАРАНТІЯ

 • 3  роки на ріст і розвиток
 • Якість від кращих виробників!

abasb

ДОСТАВКА

 • Нова пошта, Укрпошта
 • Безкоштовна доставка
 • на покупку від 777грн

цибулини ∙ клубні ∙ корневища

Каталог ОсІнь

View more

АРХІВ

Каталог Весна

View more
Посадити насіння квітів

насіння

КВІТИ

View more
Посадити насіння овочів

насіння

ОВОЧІ

View more
Посадити насіння приправ

насіння

ПРЯНОЩІ

View more

Відгуки

Запорука вдалого дня - це вдячні відгуки від наших клієнтів! Приємно усвідомлювати, що твоя робота приносить користь людям .

А я получила от них хороший посадочный материал и дешевле, чем у других. Внимательны, вежливы и лояльны.

Спасибо большое, все луковички очень хорошие, будем ждать цветения. Мне очень понравилось с вами иметь дело. Искренне желаю вам удачи в делах и бизнесе.

Добрый вечер Оксана.посылочку получила.не ожидала что так быстро прийдет .спасибо большое.

Добрый день .Посылку получила.большое и громадное спасибо.луковицы отличные.надеюсь все взойдут на следующий год.здоровья всем и успехов в бизнесе.Побольше новинок

From the blog

Інтернет-магазин ЛеоГарден

Можливо ви у нас вперше? І хочете, наприклад, купити піони в інтернет-магазині ЛеоГарден? Дочитайте цю статтю до кінця. Ми впевнені, вона дасть відповідь на більшість хвилюючих вас запитань.

Ми чудово розуміємо наскільки зараз важко довіряти людям. Ринок переповнений неякісними товарами. Постараємося перелічити всі вагомі аргументи, чому варто замовити рослини у нас. Ви звичайно ж хочете перевірити посадковий матеріал на дотик, упевнившись в його якості. На жаль, візуально ви зможете визначити тільки стан кореня, але не сортність. Ми працюємо тільки з перевіреними голландськими постачальниками. Вони виступають нашим гарантом якості. Також, перед відправкою замовлення перевіряється нашими працівниками - ми висилаємо тільки якісний товар.

Розуміємо, що ви йдете на ризик. Але він виправданий! Ми компенсуємо вам йог хорошими цінами. Не раз чув від клієнтів здивування з приводу цього. Але в цьому і полягають плюси покупки в інтернеті.

Наша компанія заснована на довірі, і ми добре розуміємо, що в цьому бізнесі по-іншому не можна. Нам просто не вигідно підставляти клієнтів. Наш сервіс постійно поліпшується. Знижені ціни на пересилку по Україні, оплата через банк без комісії, постійні знижки та акції. Це тільки мала частина того, що ми вже зробили.

Колективу компанії ЛеоГарден дуже б хотілося, щоб ви стали нашим другом, а не просто клієнтом. Дякуємо вам за вашу увагу і інтерес.